Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı: Özel Oksimer Çapa Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Topkapı Mah. Tatlıpınar Cd. No:11/A-B Şehremini
Telefon:0 (212) 632-7171
Web Sitesi:oksimer.com.tr41.01983928.932239
Kurum Hakkında

Oksimer, 1998 yılında hususi hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun iç dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör bütün dalgıçlara hizmet vermektedir.

Hastaların takibi esnasında, güleryüzlü personeli, tıbbi tedavilerin ve pansumanların yanında, gerektiğinde lokal cerrahi müdahaleler ve konsültan hekimleri ile tedavi hizmeti sunmaktadır. Dünya standartlarında bir tedavi için, uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış Alman Haux-Life-Support GMBH firmasının Multiplace (10 4) benlik basınç odası kullanılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Oksimer Çapa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir