Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Pendik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3
Telefon:0 (216) 390-4595
Web Sitesi:pendikfiziktedavi.com.tr40.87858729.237807
Kurum Hakkında

2007 yılında kurulan ve 2015 yılına kadar Hususi Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Pendik ilçesinde etkinlik gösteren kliniğimiz, 2013 yılında “A Tipi” tıp merkezi olmak için ön ruhsat almış ve 2012 yılında başladığımız yeni yapı inşaatımız tamamlandığında 2015 yılı Şubat ayında yeni yerine Hususi Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A Tipi Tıp Merkezi ismiyle taşınmıştır.

Yeni binamızda önceliğimiz tıbbın çağdaş imkanlarının kullanıldığı bir klinik olmanın yanında hastalarımızın tedaviye daha etkin katılabilmeleri ve motive olabilmeleri için kliniğimizde kendilerini evleri gibi sıcak bir ortamda hissetmeleridir.

Geçmişten gelen birikimimizi daha iyi şartlarda kullanabilmek için yaptığımız 3200 m2 kapalı alanı bulunan yeni binamız başından sıhhat tesisi olarak planlanmış ve yönetmeliklere müsait olarak inşaa edilmiştir. Başarının yalnız gerçekleşmediği bir dünyada yaşadığımız bilinciyle paydaşlarımızla daha iyi hizmetleri daha etkin ve kuvvetli bir şekilde sunacağımıza olan inancımızı burada tekrarlamak isterim.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir