Özel Rentek Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Rentek Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:Mehmet Çıbıkçı İşhanı Mehmet Akif cad. No:2
Telefon:0 (212) 552-4848
Web Sitesi:www.rentek.com.tr40.99250028.848096
Kurum Hakkında

Rentek diyaliz merkezi 2004 yılından beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkezimizin konumu havaalanına 3km, metro ve metrobüse 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Merkezimizde 30 1 son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. Salon sistemine göre hizmet verilmektedir. Diyaliz tedavisinde “Ultra Pure” diyaliz suyu ve toz bikarbonat kullanılmaktadır. Hastalarımızın aylık ve acil bütün tetkiklerini yapabilen merkez içinde labarotuarımız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Rentek Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rentek Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir