Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:E-5 Karayolu Üzeri Güneş Sok. No:2
Telefon:0 (212) 507-9950
Web Sitesi:www.tbv.com.tr41.00073728.880274
Kurum Hakkında

1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60 5 aygıt kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Nitelik İdare Sistemi kapsamında ayda ortalama 300 hastaya hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezinin bütün hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve kullanılan tıbbi malzemeler Alman Fresenius markadır. Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi’nde, İstanbul Avrupa yakası için hastalarımıza servis hizmeti verilmektedir. Merkezimizden, yurtdışından gelen yabancı hastalar da hizmet almaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir