Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Dentataşehir ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:1 No:12
Telefon:0 (216) 456-3231
Web Sitesi:www.dentatasehir.comHata Bildir40.99275829.124740
Kurum Hakkında

1996 yılından beri Ataşehir’de hizmet veren kliniğinimizde, umumi diş sağlığı hizmetleri yanında implantoloji, çene cerrahisi, ortodonti, periodontoloji tedavileri sunmaktayız.

Sitemizi kullanarak bize ulaşabilir, randevu alabilir, diş sağlığı hizmetleri ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Hususi kuruluşlar/şirketler ile anlaşmalı çalışabilmekteyiz. Kurumunuzla ilgili görüşmek için bizi arayınız.

Çalışan hastalarımız için esnek çalışma saatleri uygulamaktayız. Hafta içi mesai sonrası saatlere veya Pazar günlerine randevu alabilirsiniz.

Tarif: Ataşehir bulvarı üzerinde TEB, Startbucks ve Bolulu Hasan Usta’nın bulunduğu çarşıda hizmet vermekteyiz (Ata 4-1 Çarşı). Çarşı girişi Starbucks Cafe ve Bolulu Hasan Ehil arasındandır. Kliniğimiz 1. Katta yer almaktadır.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir