Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği

Kurum Adı: Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12
Telefon:0 (216) 880-0880
Web Sitesi:www.dentistanbul.com.trHata Bildir40.98023829.104114
Kurum Hakkında

Bünyesinde Pedodonti, Engelli Kliniği, Ameliyathane, Oraldiagnoz Radyoloj, Endodonti, Periodontoloji, Protez, Diş Beyazlatma Tedavi, Ortodonti ve Cerrahi Diş hekimliğini bulunduran Dent international Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz uzman hekim ve deneyimli kadrosuyla hasta memnuniyetini birincil gaye olarak görmektedir. Her an kullanıma amade tam teşekküllü ameliyat hanesi ve anestezi ekibinin yanı dizi engellilere hususi bölümü, çocuklara hususi oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı saha da otopark ve vale hizmeti ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dentistanbul Ataşehir Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir