Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

Kurum Adı: Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Telefon:0 (212) 264-1828
Web Sitesi:www.kadindogum.com41.07472929.019524
Kurum Hakkında

1997 Yılından beri faaliyette olup, İstanbul 1. Levent’teki yeni binasında 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir. Klinik kurucu ekibi olan Dr. Selim Şenöz, Dr. Başak Direm, Dr. Figen Ateşalp ve Embriyolog İdeal Coşkunoğlu Abadan halen yeni klinikte de birlikte çalışmaya devam etmektedirler.

Sadece kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebeğe yönelik olarak kurulan kliniğimizin altyapısı tüp bebek laboratuarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği T. C. Sıhhat Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Tüp bebek kliniği olarak düzenlenen yeni merkezimiz, en son teknoloji ve hasta konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Jinepol’ün yeni merkezinde 1 ameliyathane, 3 muayene odası, 3 hasta dinlenme odası ve 1 labaratuvar bulunmaktadır. Geniş bekleme salonu ve çocuklarıyla birlikte gelen aileler için oyun alanımız da mevcuttur. Ayrıca binamızın altındaki kapalı otoparktan hastalarımız yararlanabilmektedir.

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir