Özel Clinix Care Polikliniği

Kurum Adı: Özel Clinix Care Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent
Telefon:0 (212) 282-7838
Web Sitesi:www.clinixcare.com41.08496129.013297
Kurum Hakkında

Clinix Care 2000 yılında Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Hasret Saraçaydın tarafından en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve uluslararası hasta portföyüne sahip olmayı gaye edinmiştir.

Bu anlamda birçok uluslararası kuruluşla bağlantılar kurup, en güncel ve en ileri yöntemleri kullanarak hastalarına hizmet eden triad (İstanbul, New York, Londra) amaçlı kurulmuş bir merkezdir.

Özel Clinix Care Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Clinix Care Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir