Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Özel Allianoi ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7
Telefon:0 (216) 576-4040
Web Sitesi:www.allianoi.comHata Bildir40.98697129.110720
Kurum Hakkında

Ataşehir’de kurduğumuz 5 katlı ve yekün 1000 metrekare alanda hizmet veren kliniğimiz Ortodonti, Çocuk Diş Sağlığı, Estetik Dişhekimliği, İmplantoloji, Diş Beyazlatma, ve Cerrahi işlemlerinin uygulandığı yekün 8 klinik ünitesi ve 3 boyutlu modelleme laboratuvarıyla sizlere en kaliteli sıhhat hizmetini sunmayı hedeflerliyoruz. Sizin ve ailenizin rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeniz için kliniğimizde hususi otopark, vale servisi, bahçe ve çocuk oyun salonu hizmetinizdedir.

Allianoi Nişantaşı : Vali Konağı Caddesi, Köşe Ap. No:97 Kat:2 Nişantaşı – Tel: 212 233 3903

Allianoi Ataşehir : Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7, 34500 İstanbul – Tel: 216 576 4040

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir