Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Özel Prodenta ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11
Telefon:0 (216) 575-0006
Web Sitesi:www.prodenta.com.tr40.98406229.113251
Kurum Hakkında

Aynı fakültede başlayan mektep arkadaşlığı, daha sonraki yıllarda muayenehane ortaklığına dönüştü. Prof. Dr. İstek Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar’ın ilk adımı 1992 yılında halen beraber çalıştıkları sekreterleri Sıdıka Adaş ve Prof. Dr. Ahu Acar ile müşterek muayehanede attılar. 1999 yılında Dr. Sevil Şermet ekibe katıldıktan sonra, Hususi Akademik Dental Diş Kliniği kuruldu. İkilinin başarısı bütün branşlarda çalışan tabip grubu ile birlikte, bir fazla hasta tarafından tercih edilen hususi diş sağlığı kliniği haline geldi. İkilinin 2010 yılında, Estethica Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği işletmesini alması başarılarını kanıtlamak için iyi bir fırsat oldu.

Türkiyeye gelen dijital görüntüleme, lazer ve Bilgisayar destekli Estetik Diş Hekimliği uygulamaları yapan Bilgisayar Destekli Tasarım ve Modelleme (CAD-CAM) gibi cihazları muayenehanelerine saha hekimler arasında yer aldılar. 2013 yılında Ataşehir’de ve 2014 yılı Suadiye’de kurdukları Hususi ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile yurtiçi ve yurtdışı hastalarına hizmet vermektedirler. Bugün Hususi ProDenta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, bütün branşlarda uzman diş hekimleri, idare ve muavin personel kadrosu ile yeni mekanlarında “Hayat gülümseyince güzel” misyonu ile hastalarını karşılamaktadır.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir