Özel Asya Göz Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Asya Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:E-5 Yan Yol, Cihangir Mh. Karacaoğlan Sk. No:1
Telefon:0 (212) 593-9700
Web Sitesi:www.asyagoz.com.tr40.99032328.713695
Kurum Hakkında

Asya Göz Hastalıkları Merkezi 29 Mayıs 2008’de faaliyete başlamıştır. Asya Göz Hastalıkları Merkezi faaliyete geçişinin ardından geçen kısa sürede başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Almanya, İsviçre, Fransa gibi gelişmiş garp ülkelerinden bununla beraber bütün ortadoğu ve öbür Dünya ülkelerinden hasta kabul eden bir merkez haline gelmiştir. 22 Ocak 2013 tarihinden itibaren Hususi Asya Göz Tıp Merkezi ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Göz hastalıkları uzmanlarımız uzun yıllardır göz hastalıklarının gerek klinik uygulamaları gerekse bilimsel gelişiminin içinde bulunmuşlar ve etkin milli ve uluslararası katkılarda bulunmaktadırlar. Asya Göz Tıp Merkezi’nde kullanılan ölçüm ve tedavi cihazlarının tamamı alanında en faik özellikleri taşımaktadır.

Katarakt tedavisinde faik Fako yöntemi ve kullanılan kaliteli mercekler, Göz bozukluklarında (miyop hipermetrop astigmat )uygulanan Lazer tedavileri, Glokom tedavisinde Lazer (SLT) yöntemi, Keratokonus tedavisinde CCL ve Lens uygulamaları, Diabete bağlı retina hastalıkları tedavileri, Sarı nokta (maküla) tedavileri başta olmak üzere bütün muayene, ileri tetkik ve tedaviler aynı çatı altında yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Asya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Asya Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir