Özel Düzey Göz Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Düzey Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1
Telefon:0 (212) 422-4848
Web Sitesi:duzeygozmerkezi.com.tr40.99366328.707860
Kurum Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanımız Op.Dr.Mustafa Karakoç 2006 yılında uzun yıllar tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda bir girişimde bulunarak Düzey Göz Merkezi’ni halkın hizmetine açmıştır.

Avcılar E5 yolu üzerinde hizmet veren Düzey Göz Merkezi’nin, Atatürk Havalimanı’na, etraf yollarına, metrobüs hattına yakın olması vatan içi ve vatan dışından gelen hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Merkezimiz hekimleri hastalarımızı, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden taviz vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimler, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden bütün çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, hasta memnuniyetini önemseyen yapımızla; her vakit kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk.

Çok kısa süre içinde nitelik anlayışımız, tam gün çalışan, deneyimli kadromuz ve halkımızın devamlı artan ilgisi ile daha da güçlendiğimizi biliyoruz. Düzey Göz Merkezi olarak, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefimizdir. Merkezimiz çalışanları olarak, hasta ve hasta yakınlarını anne, baba ya da çocuğumuz gibi ailemizden biri kabul fiyat ve gelen herkesi ilgi, sevgi, güler surat ve hürmet ile karşılarız. Onların rahat etmesi için her vakit gerekeni yapmaya çalışırız. Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sıhhat hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hastalarımız, diğer bir kuruluşa gereksinim duymadan, göz ile ilgili teşhis, tedavi, tetkik ve ameliyatlarını geniş hizmet yelpazesiyle hizmet veren Merkezimizde gerçekleştirebilmektedirler. Hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek amacıyla Merkezimizde, hususi sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu mensuplarına hizmet verilmektedir. Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için hususi dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Düzey Göz olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Düzey Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir