Özel Ateştuğla Polikliniği

Kurum Adı: Özel Ateştuğla Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1
Telefon:0 (212) 446-5137
Web Sitesi:www.atestuglapoliklinigi.comHata Bildir41.04635628.838312
Kurum Hakkında

Klinik odalarımız muhtelif tedavi seçenekleri için hususi olarak tasarlanmış ve amacına müsait son sistem teknolojilerle donatılmıştır.

Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez, çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır.

Hastalarımız kliniklerimizde; umumi anestezi gerektirmeyen her türlü cerrahi operasyon, implant, ortodonti, diş eti hastalıkları tedavisi ve ameliyatları, diş beyazlatma, ışınlı kompozit ve amalgam dolgular, kök kanalı tedavisi, amputasyon, her türlü sabit ve hareketli protezler, estetik protezler ve muhtelif kozmetik desteklerle hizmetlerini alabilirler.

Özel Ateştuğla Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ateştuğla Polikliniği, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir