Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı: Özel Şehri Dent ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar
Telefon:0 (212) 646-6646
Web Sitesi:www.sehrident.com.tr41.03212328.855971
Kurum Hakkında

2014 yılının başlamasıyla beraber Hususi Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz geliştirilmiş son teknolojik cihazlar ile hizmetinize açılmıştır. Merkezimizde Diş Hekimliği’nin bütün branşları arasında koordineli bir tedavi planı izlenmektedir.

Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; modern tıbbın bütün olanaklarını kullanarak, başvuru eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve şef bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt bina ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir öbür anlatım ile uzun dönemde varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Konservatif Diş Tedavisi
  • Endodonti Diş Tedavisi
  • İmplant
  • Ortodonti
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Genel Anestezi ve Sedasyon
  • Diş Beyazlatma
  • Panoromik Röntgen

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir