Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183
Telefon:0 (212) 479-8585
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr41.06635328.898097
Kurum Hakkında

Daha evvel Hususi 500 Evler Gün Tıp Merkezi olarak hizmet verilen binada 2011 yılının Aralık ayında faaliyete geçen Avrupagöz Bayrampaşa Göz Merkezi göz sağlığı alanında, “Hizmetin en kutsalı insana verilenidir.” anlayışıyla ilerlemektedir.

Merkezimiz; çağdaş binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal kadrosu ile aylık 7500 hastaya muayene, 650 hastaya da ameliyat kapasitesine sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir