Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Öz Sevgi FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95
Telefon:0 (212) 418-7468
Web Sitesi:www.sevgifiziktedavi.com41.06095828.902261
Kurum Hakkında

2006 Yılında Bayrampaşa merkez sıhhat ocağı yanında açılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimizi, siz kıymetli hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve sizlerden gelen yoğun talebi daha iyi şartlarda karşılayabilmek için yeni yerimize taşımış bulunmaktayız. Yeni adresimizde Uzman Hekimler, mesleğinde bilgi ve beceri olarak en üst düzeye ulaşmış Fizyoterapistler ve güler yüzlü sıhhat personeli ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Kaliteli ve nitelikli Sıhhat hizmetini, sıcak atmosferimiz ve hasta memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla sizlere ulaştırmanın çabası içindeyiz.

Ağrısız bir hayat için sloganıyla başlayan bu yolculuğumuz sizden aldığımız güçle her gün kendini geliştirmekte ve çağdaş tıbbın bütün imkanlarını siz kıymetli dostlarımıza sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir