Özel Bakırköy Polikliniği

Kurum Adı: Özel Bakırköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Ebuziya Cd. Eren Uğraş Merkezi No:10/3
Telefon:0 (212) 571-4461
Web Sitesi:bakirkoylazer.com40.97800928.874425
Kurum Hakkında

Özel Bakırköy Polikliniği; Bakırköy lazer epilasyon ve estetik merkezi adıyla 15 sene önce tekrar aynı adreste açılmış ve her geçen gün yenilikleri takip ederek bugünkü var poliklinik haline gelmiştir.

İlkemiz; Daima bütün yenilikleri takip ederek, sağlıklı ve güvenli medikal estetiği sizlerin hizmetine sunmak olmuştur. Medikal estetik alanında çıkan en konforlu, en verimli mahsul ve sistemleri her sene yenileyerek siz kıymetli hastalarımızın hizmetine sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Konusunda deneyimli uzman tabip ve uzman estetisyenler den oluşan kadromuz güncel eğitimleri takip ederek sorularınıza yanıt vermek İçin haftanın her günü burada bulunmaktadır.

Özel Bakırköy Polikliniğinde her türlü ten bakımları, nd yag lazer, q swich lazer İle dövme silme, karbon peeling, alexandırate lazer epilasyon, diot lazer epilasyon, iz tedavileri (peeling sistemleri İle) fraksiyonel c02 lazer, bölgesel zayıflama, sıkılaşma, mezoterapi, dolgu, göğüs büyütme, kalıcı makyaj, gözenek silme, yara İzi silme, dudak şekillendirme, oxijen terapi, roller uygulamaları, kök hücre uygulamaları, otolog kültür tedavisi, p.R.P tedavisi, endopeel gibi geniş yelpazede her türlü medikal estetik uygulamaları titizlikle uygulanmaktadır.

Haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Ayrıca ten hastalıkları tanı ve teşhisi kliniğimizde yapılmaktadır. Sizleri aramızda görmek sizlere hizmet vermekten şeref duyarız esenlikler dileriz.

Medikal Uygulamalarımız

  • Lazer Epilasyon
  • Botox
  • Dolgu
  • Mezoterapi
  • P.R.P ile ten genclestirme
  • Aşırı Terleme
  • Cilt Bakımı / Oksijen Terapi
  • Selülit / Bölgesel Zayıflama
  • Lipoliz
  • Kalıcı Makyaj

Özel Bakırköy Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bakırköy Polikliniği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir