Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi

Kurum Adı: Özel Medical Art Yürek Damar Cerrahisi Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Caddesi No:25/1
Telefon:0 (212) 573-5075
Web Sitesi:www.medicalart.com.tr40.96274528.840601
Kurum Hakkında

İlk olarak 1995 yılında Adana’da faaliyetleri başlayan Medical Art 2004 yılı itibariyle İstanbul Bakırköy’de hizmet vermeye başlamıştır. İnsan sağlığına verdiği değeri geliştirdiği ameliyatsız tedavi yöntemleri ile ortaya koyan Medical Art hekimleri alanında uzman ve tecrübeli doktorlardan oluşmaktadır.

Geliştirdiği ameliyatsız varis tedavi yöntemleri (Lazer, Radyofrekans, Skleroterapi ve Köpük) ile varis ameliyatı uygulamasına son vererek hastaların sadece 10 dakika ayırmaları yeterlidir. Varis dışında tedavisi yapılan hastalıklar Kıl Dönmesi – Hemoroid (Basur) – Anal Fissür (Makat Çatlağı) – Ben Tedavisi – Hemanjiom olarak bir fazla sıhhat merkezinde yapılamayan hemanjiom tedavilerinde dahi ameliyatsız tedavi uyguluyoruz.

2014 yılına fazla hızlı bir giriş yapan Medical Art klinik sayısını 3’e çıkardı ilk etapta Kadıköy devamında ise Nişantaşı şubelerini açarak sizlere en yakın noktada olmayı amaçlamaktadır. Aşağıda şubelerimizin adres ve iletişim bilgileri yer alıyor.

Bakırköy – Sipahioğlu Caddesi No:25/1 Yeşilyurt – 0212 573 50 75

Kadıköy – Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü Kadıköy – 0216 368 68 35

Nişantaşı – Rumeli Caddesi No:71 Kat:7 Şişli – 0212 286 07 07

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Genel Cerrahi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi

Özel Medical Art Yürek Damar Cerrahisi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Medical Art Yürek Damar Cerrahisi Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir