Özel Dentistanbul Levent Polikliniği

Kurum Adı: Özel Dentistanbul Levent Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Cad. No:17 Levent
Telefon:0 (212) 444-0347
Web Sitesi:www.dentistanbul.com.tr41.07843729.015643
Kurum Hakkında

Dentistanbul Academy Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, Tedavi, Periodontoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, Çene Cerrahisi, Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve Acil Diş Hekimliği gibi alanların ön plana çıktığı Dentistanbul Academy Merkezimizde uzman diş hekimi kadrosu ve deneyimli personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ve hasta memnuniyetini birincil gaye olarak görmektedir. Dentistanbul Academy Merkezimiz ameliyathanesiyle umumi anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza da hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Levent Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dentistanbul Levent Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir