Özel Dentistanbul Diş Hastanesi

Kurum Adı: Özel Dentistanbul Diş Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Yıldız Posta Cad. No:71
Telefon:0 (212) 310-5600
Web Sitesi:www.dentistanbul.com.tr41.05114229.007821
Kurum Hakkında

Dentistanbul’un ilk kurulduğu Beşiktaş Yıldız’daki hastane binası, İstanbul’un işlek caddelerinden Barbaros Bulvarı üzerindedir. Aynı çatı altında ağız ve diş sağlığıyla ilgili herşey.

Bünyesinde oral diagnoz ve radyoloji, tedavi, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji ve acil diş hekimliğini bulunduran Hususi Dentistanbul Diş Hastanesi’nin uzman hekim kadrosu ve deneyimli personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı, hasta memnuniyetini birincil gaye olarak görmektedir.

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi iki ünitli ameliyathanesi, ambulansı ve yataklı servisi ile umumi anestezi ya da sedasyon altında tedavi gerektiren ağız ve diş sağlığı hastalarımıza hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dentistanbul Diş Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir