Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi

Kurum Adı:Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:62
Telefon:0 (352) 232-5151


38.72509935.480758

Kurum Hakkında

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, saydam ve değişik hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sıhhat hizmetini veren, adını kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sıhhat kuruluşuyuz.

Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, devamlı gelişen, hastalar tarafınca tercih edilen, yurt içinde ve yurt haricinde sıhhat kurumlarıyla hizmet enerjisini birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren internasyonal standartlarda marka olmuş bir sıhhat kurumu olmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doktor Seyfi Şahin KBB Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir