Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr40.97417028.872922
Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastanesi’nin Ataköy’de 3 Haziran 2004’te hizmete giren 5 yıldızlı konfora sahip 12000 m2’lik yeni “akıllı” binasında 3000 m2’lik ameliyathane katı, 5 ameliyathane, 42 hasta ve 20 muayene odası ile Dünyanın en aka göz sağlığı merkezi unvanını almıştır. Günde 435 muayene, 113 ameliyat kapasiteli Dünyagöz Ataköy’de deneyimli medikal kadro ve sektörde bir fazla başarılara imzalar atmış hususi eğitimli profesyonel personeller vazife yapmaktadır. Dünyagöz Ataköy 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Ataköy hastanemiz; Gözün bütün branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve modern teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ziya olmaktadır. Dünyagöz Grubu’nun 4. merkezi olan hastanede 8 adet hususi oda, kafeterya, konferans salonu, çocuk parkı, ibadethaneler ve mini golf sahası vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Ataköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir