Özel ENT KBB Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:İncirli Caddesi No:97 Bakırköy
Telefon:0 (212) 543-9797
Web Sitesi:www.ent.com.tr40.99448128.869697
Kurum Hakkında

Dünyadaki ve ülkemizdeki değişim ve gelişmelerin ışığında aynı branşta hekimlerin bir araya gelmelerinin ve her birinin belirli alanlarda uzmanlaşmalarının yararlı olacağını gören doktorlarımız; 1990 yılında ENT Kulak Burun Boğaz, Kafa Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni Bakırköy’de kurmuştur.

Yeni teknolojilerin desteğinde yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin bütün kulak burun boğaz muayeneleri ve tetkikleri o yıllarda ülkemiz için fazla yeni olan ileri endovizuel sistem ile görüntülü olarak yapılmaya başlanmıştır.

2005 yılından itibaren sıhhat merkezi olarak planlanmış yeni binasında hizmete başlamasıyla beraber mühim bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, yeni üniteler kurulmuş ve uzman sayısı arttırılmıştır.

Merkezimizde hastalarımızın tanı ve tedavilerinin eksiksiz yapılabilmesi için; ses hastalıkları, dil ve konuşma bozuklukları, apne horlama ve uyku, nöro-otoloji, işitme denge ve kafa dönmesi, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi, ağız ve diş sağlığı dental estetik ortodonti ve implantoloji, nöroloji, beslenme ve diyet, alerji ve solunum laboratuarı, klinik laboratuar, check up ve medikal estetik üniteleri ile hizmet verilmektedir.

Baş ve boyun bölgesi hastalıklarında, konularında uzman hekimlerin bir araya gelerek çalışmaları, ileri teknolojilerin kullanımında avantaj sağladığı gibi; hastaların muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlarında beraber bulunarak ülkemiz için fazla yeni bir açılım yaratmıştır. Merkezimizde bütün doktorlarımız hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini ekip bütünlüğü içinde, lüzumlu hallerde konsültan doktorlarımız ile beraber değerlendirmekte ve yürütmektedirler.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi ENT KBB Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir