Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr41.03348628.853575
Kurum Hakkında

Yatırımlarına her yıl bir yenisini ekleyen Dünyagöz Hastaneler Grubu, Bağcılar şubesini 2016 yılının Mart ayında açtı. Gözün bütün branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Bağcılar, çağdaş atmosferiyle dikkat çekiyor.

SGK anlaşmalı şubede hususi sıhhat sigortaları ile de hizmet alınabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Bağcılar, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar için yorumda bulun

    Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Dünyagöz Hastanesi Bağcılar için ilk yorumu yapabilirsin.