Özel Güneş Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Güneş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Evren Mah. Gülbahar Cad. No:55 Güneşli
Telefon:0 (212) 657-8585
Web Sitesi:www.gunesdiyaliz.comHata Bildir41.04274428.813012
Kurum Hakkında

Güneş Diyaliz Merkezi; çağdaş hizmet binasında birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 16 Tane Gambro Marka Innova Model Hemodiyaliz Cihazı, 5 Tane B.Braun Marka Dialog Model Hemodiyaliz Cihazı (2’si yedek), 1 Tane Online Çift Reverse Osmoz Su Sistemi ile hizmet vermekteyiz.

Her hemodiyaliz cihazında elektrik kesintilerinden etkilenmemek için entegre battery back up mevcuttur. Her salonda yeteri kadar bulunan duvar ve yer tipi klimalar mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Güneş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Güneş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir