Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1
Telefon:0 (212) 939-1959
Web Sitesi:www.estethica.com.tr40.99594728.87101
Kurum Hakkında

2007 yılında, adındaki etik değerler üzerinden yola çıktı Hususi Ethica Sıhhat Grubu. 7 sene gibi kısa bir zamanın sonunda, Türk sıhhat sektörünün en mühim markalarından biri oldu. Hususi Ethica Sıhhat Grubu, 2008’de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi’ni açarak sıhhat sektörüne yeni bir ebat kazandırdı. Estetik ve sıhhat hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı bu profesyonel yaklaşım, kısa zamanda rüştünü ispat ederek aka bir başarıya ulaştı.

Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Estethica Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir