Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11
Telefon:0 (212) 543-5555
Web Sitesi:www.pedamed.com.tr40.98372328.868269
Kurum Hakkında

SGK anlaşmalı olan Psikiyatri Merkezimizde, hafta içi saat 09:00-18:00 ve cumartesi günleri saat 09:00-18:00 arasında hizmet vermekteyiz. Psikiyatrik görüşmeler ve ilaç tedavisi, Bireysel Psikoterapi, Öbek Terapisi, Evlilik Terapisi (Çift Terapisi) ve Cinsel Terapiler Uzman kadromuzla en etkili biçimde ve aka bir özveri ile verilmektedir.

Merkezimizde bütün psikolojik testler (WISC-R Zeka Testi, Benlik Testleri, MMPI, Rorschach Testi, Zeka Testleri vb.) uzman psikologlar tarafından yapılmaktadır. Çocukluk yaşından yetişkinliğe kadar ortaya çıkabilecek bütün psikolojik sorunlara muavin olmayı vazife biliyoruz.

Merkezimizde SGK geçerlidir. Az bir katılım payı ödeyerek psikiyatri uzmanlarımızca muayene edilebilir ve yazılacak ilaçları SGK anlaşmalı bütün eczanelerden alabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Psikiyatri

Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir