Özel Estethica Levent Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Estethica Levent Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent
Telefon:02123714560
Web Sitesi:www.estethica.com.tr41.08604129.017813
Kurum Hakkında

Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica, Beşiktaş Leventte hizmet sunmaya devam ediyor.

Ethica Sıhhat Grubu’nun amacı; isminden zor alarak insan sağlığına saygılı olmak, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uzman doktorları ile uygulayarak, lüzumlu tıp etiğini asla unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Özel Estethica Levent Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Estethica Levent Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir