Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Levent İmar Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sok. No:8
Telefon:0 (212) 279-6060
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.tr41.07797029.004007
Kurum Hakkında

1992 yılında aka ve yürekli bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk hususi hastaneciliğinin de en güzel örneği olan İmar Tıp Merkezi, sıhhat hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün İmar Sıhhat Grubu olarak 18 işletme yılını geride bırakmıştır.

Ülkemiz insanlarının sıhhat standartlarını yükseltmeye kendini adayan İmar Tıp Merkezi, ilkleri başlatan bir sistem ile açılışından bu yana bir fazla atılım gerçekleştirmiştir. Ortaya koymuş olduğu performans ile az zamanda fazla ve aka işler başarma gayreti içinde olmuştur.

Bayındır Sıhhat Grubu, İmar Hastanesi Söğütözü, İmar Hastanesi Kavaklıdere, İmar Diş Klinikleri, İmar Tıp Merkezi ve İmar Hastanesi İçerenköy yatırımları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Özel Levent İmar Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Levent İmar Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir