Özel Formmed Polikliniği

Kurum Adı: Özel Formmed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:İçerenköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad. Değer Apt. No:22/1
Telefon:0 (216) 573-8353
Web Sitesi:www.formmedpoliklinigi.com40.97105029.117917
Kurum Hakkında

Formmed Polikliniği işletme sahibi Semra Uzunçimen 25 yıllık sektör tecrübesi yanında, 13 yıldır işletmeci olarak Estetik-Güzellik alanında faaliyetlerine devam etmektedir. 1998 yılında Adi ortaklık şeklinde “Formmed Estetik Güzellik Merkezi” adıyla kurulan ve 2010 yılına kadar aralıksız hizmet veren işletmemiz, bu süre zarfında yüksek teknoloji donanımı, alıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen yaklaşımı ile sektörde haklı bir ün kazanmıştır.

Formmed Polikliniği TC Sıhhat Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda, Sıhhat Bakanlığı birimlerinin rutin denetimleri altında Doktor, Hemşire ve Uzman kadrosu ile hizmet veren yasal bir sıhhat kuruluşudur. Nisan 2011 tarihinde aldığımız ISO 2001-2008 belgesi, hizmetlerimizin uluslararası standartlarda verildiğinin tescilidir.

Özel Formmed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Formmed Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir