Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı

Kurum Adı: Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kerem Aydınlar Kampüsü Kayışdağı Cad. No:32
Telefon:0 (216) 544-3838
Web Sitesi:www.acibademlabmed.com.tr40.97873229.110401
Kurum Hakkında

Acıbadem Labmed Laboratuvarı, öncelikle büyüyen ve hizmet ağını genişleten Acıbadem Sıhhat Grubunun laboratuvar hizmetlerinin tek noktadan, yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere organize edilmiştir. Grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında, Acıbadem Sıhhat Grubunun vizyonuna müsait olarak bütün Türkiye’ye referans laboratuvarı olarak hizmet verilmesi de planlanmıştır.

Laboratuvarımız 2002 yılı bahar aylarında Acıbadem Sıhhat Grubuna ait Soyak Polikliniğinin bir katında faaliyetine başlamıştır. Acıbadem Sıhhat Grubunun farklı birimlerde verilen laboratuvar hizmetlerinin tek noktada toplanması ile grubumuzun laboratuvar hizmetlerinin daha da gelişmesine katkıda bulunan laboratuvarımızda Ocak-2003 tarihinde Genetik Tanı Merkezimiz faaliyete başlamıştır. Genetik Tanı Merkezimiz, kurulu altyapısı ve kısa sürede geliştirdiği geniş test paneli ile şimdiden ülkemize konusunda referans hizmeti vermeye başlamıştır.

Acıbadem Sıhhat Grubunun ve Laboratuvarımızın öncü uygulamalarından bir öteki Haziran-2003 tarihinde misal kabul etmeye başlayan Kordon Kanı Bankasıdır. Acıbadem Kordon Kanı Bankası, dünyadaki benzerlerinin aynısı teknolojiyi ülkemize taşıyarak, isteğe bağlı kordon kanı saklanması hizmetini veren ilk hususi kordon kanı bankasıdır.

Ülkemizde yapılan bilimsel çalışmalar için gereksinim duyulan yüksek nitelikli, uluslararası nitelik kriterlerini karşılayan laboratuvar hizmetlerinin bilimsel platformların hizmetine sunulması da laboratuvarımızın misyonunun bir parçası olup, istendiğinde derhal bütün testlerin valide edilmiş olarak çalışılabileceği altyapıya sahibiz.

Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarı, Acıbadem Sıhhat Grubunun vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamaları ile ülkemiz sıhhat sektörüne hizmete devam edecektir.

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Acıbadem Labmed Laboratuvarı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir