Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Rasat Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No:23
Telefon:0 (212) 590-6448
Web Sitesi:gozlemtip.com.tr40.98285328.722274
Kurum Hakkında

Kuruluşumuz İstanbul’un Avcılar ilçesinde 1994 yılında Hususi Rasat Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılından itibaren de Hususi Rasat Jineped Dal Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dal Merkezimizin amacı, Hastalarımızla birebir ilgilenerek onlara en iyi hizmeti sunmak. Hasta haklarına saygılı davranarak, kaliteli hizmet anlayışımızı herkese aynı şekilde sunan sıcak bir ortam yaratmak. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini devamlı arttırarak, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmalarına imkan tanımak. Hizmet verdiğimiz her alanda uzmanlaşarak mükemmeliyetçi anlayışımızı sürdürmek.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tıbbi Genetik
  • Moleküler Genetik

Özel Rasat Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rasat Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir