Özel Güven Üroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel İtimat Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2
Telefon:0 (212) 660-3808
Web Sitesi:guventaskirma.com40.98253728.873250
Kurum Hakkında

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden evvel mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin önemini ilke edinen merkezimizde hijyene de son radde ehemmiyet verilmektedir. EMD marka E1000 model C kollu Floroskopi ESWL cihazı ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Avrupa yakasında hasta kabul sayısı en fazla ve tedavi sonucu en başarılı olan bir merkeziz. 5000’i aşan, başarıyla sonuçlandırdığımız tedavi tecrübemiz bulunmaktadır. SGK’dan yapılan denetimler sonucu kurallara müsait olarak çalıştığımız teftiş defterine de yazılı olarak belirtilmiştir. İstanbul’un dört bir yanından ulaşımı basit (deniz otobüsü, tren, metrobüs, otobüs vb. ) merkezimizde, kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güleryüzlü, içten bir hizmet verilmektedir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize başvuru ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

EMD marka Floroskopi sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın. Hususi İtimat Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

Taş kırma merkezimiz Bakırköy Meydanının derhal yanında bulunan Bakırköy Kaymakamlığının yanındadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Üroloji
  • ESWL

Özel İtimat Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İtimat Üroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir