Özel Yaşar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Ümit Sok. No:7/A
Telefon:0 (212) 466-1500
Web Sitesi:www.yasardiyaliz.com40.98934828.873648
Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Bakırköy İlçesinde 1990 yılında hizmete başlamıştır. Türkiyenin ilk hususi diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman tabip ve hemşire kadrosuyla hizmet vermekte olup;dürüst, ilkeli ve şeffaf hizmet anlayışı ile halen etkinlik göstermektedir. Merkezimizde yekün 19 1 tane Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV( ) – HBV ( ) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır. Ücretsiz servis araçları ile evlerinden aldığımız hastalarımız 4 saatlik diyaliz tedavileri süresince kişiye hususi Kulaklık Sistemli TV, Wifi(İnternet) olanaklarıyla temiz, ferah diyaliz salonlarında merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle konforlu bir diyaliz seansı geçirmektedirler. Ayrıca diyaliz seansları esnasında kahvaltı, sıcak aş ve çay ikramlarımız vardır. Merkezimizde tedavi olan hastalarımız bağlı bulunduğumuz Hususi Yaşar Hastanesi’nin bütün branşlarından ücretsiz yararlanmaktadırlar. Merkezimizde Fresenius 4008 S ve Braun Dialog Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yaşar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir