Özel İstanbul Göz Hastanesi

Kurum Adı: Özel İstanbul Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3
Telefon:0 (212) 556-1313
Web Sitesi:www.igh.com.trHata Bildir41.00106828.871053
Kurum Hakkında

Hastanemiz 2001 yılından itibaren hususi dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bahçelievler’de hizmet veren İstanbul Göz Hastanesi’nin Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar gibi ilçelerle ulaşım bağlantısı bulunmaktadır. İncirli Metrobüs Durağı’na 500 metre, Atatürk Havalimanı’na 7 km yakınlıktadır.

Tüm hususi sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve Devlet Memurları) Mensuplarına hizmet vermektedir.

İstanbul Göz Hastanesi olarak hedefimiz sizlere olası lüzumlu sıhhat hizmetini verebilmektir. Bizler bütün hastane çalışanları olarak yalnızca hastalarımızın değil, münasebet içinde bulunduğumuz bütün insanların hayat kalitesine karşı duyarlı olmak gerektiği düşüncesindeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel İstanbul Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Göz Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir