Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Atatürk Cd. Bağlar Mh. No:62/A Güneşli
Telefon:0 (212) 630-0505
Web Sitesi:www.medikare.com.tr41.02482428.828596
Kurum Hakkında

Hastalarımıza hastalıklarının özelliklerine göre hizmet sunulur. Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz imkanı sunulmaktadır. Hepatit B( ), Hepatit C( ) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir. Hastalarımıza birbirlerine mani olmayacak şekilde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları izleme imkanı sağlanır.

Tüm hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan evvel kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur. Hastalarımız için hususi tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

Hastalarımızın her ay yapılması lüzumlu tahlilleri anlaşmalı laboratuvarlarımızda düzenli olarak yapılmaktadır. Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar iç olmak üzere sene boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır. Hizmet saha hastalarımızın fikirlerini almak doğrultusunda belirli aralıklarla Hasta Memnuniyeti Anketleri yapılmakta ve bu sayede hastalarımızın görüş ve önerilerini takip ederek hizmetlerimize cihet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Medikare Bağcılar Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir