Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. No:189
Telefon:0 (212) 431-6470
Web Sitesi:www.medikare.com.tr41.05063028.858557
Kurum Hakkında

1998 Eylül ayında az sayıda ama kuvvetli bir ekiple ilk temelleri atılan Medikare Healthcare Group; 3 hemşire, 1 tabip ve 10 hemodiyaliz cihazıyla tek bir merkez olarak 10 hastayla diyaliz hizmeti sunmaya başlamıştır.

Kurulduğu yıldan itibaren devamlı gelişen merkezimiz, 2002 yılında daha aka bir ekip ve 40 aygıt kapasiteli yeni yerine taşınarak, Hususi Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezini kurmuştur.

Merkezimizde:

* Hastalarımıza hastalıklarının özelliklerine göre hizmet sunulur.

* Tedavide insan fizyolojisine uyumlu sentetik diyalizer kullanılmaktadır

* High-Flux ve yüksek etkinlikli diyaliz imkanı sunulmaktadır.

* Hepatit B( ), Hepatit C( ) ya da Hepatit (-) olan hastalarımıza ayrı bölümlerde, ayrı cihazlarla ve ayrı personelle hizmet verilir.

* Hastalarımıza hizmet aldıkları süre boyunca ara öğün yiyecek servisleri merkezlerimiz tarafından sunulur.

* Hastalarımıza birbirlerine mani olmayacak şekilde her yatağa 1 LCD Tv ve kulaklık ile istedikleri kanalları rahatlıkla izleme imkanı sağlanır.

* Bütün hastalarımız Merkezimizden Diyaliz hizmeti aldıkları süre boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir.

* Hastalarımızın, seansa alınacakları hasta katlarına alınmadan evvel kıyafetlerini bırakabilecekleri kilitli dolapların bulunduğu bay ve bayan soyunma odaları mevcuttur.

* Hastalarımız için hususi tutacak bölümleri bulunan bay ve bayan wc’ler bulunmaktadır.

* Hastalarımızın merkezlerimize daha rahat ulaşmalarını sağlamak için bütün hastalarımızı evlerinden son model klimalı servis araçlarımızla alarak, seanslarını tamamladıktan sonra yine araçlarımızla evlerine ulaştırmaktayız.

* Hastalarımızın her ay yapılması lüzumlu tahlilleri merkezimizde yer saha laboratuvar bünyesinde düzenli olarak yapılmaktadır.

* Merkezlerimizde resmi tatiller ve bayramlar iç olmak üzere sene boyunca aralıksız olarak hizmet sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir