Özel Neolife Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Neolife Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent
Telefon:0 (212) 385-3100
Web Sitesi:www.neolife.com.tr41.07047829.019687
Kurum Hakkında

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sıhhat profesyonelleri ile en güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Merkezimizde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemleri özenle harmanlanarak kişiye hususi tedavi programları yürütülmektedir.

NeoLife’ta her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerden ırak durulmakta, fazla disiplinli ur konseylerinin görüşleri alınmaktadır. Merkezimizde çağdaş tıbbın en ileri teknolojileri kanser konusunda uzmanlaşmış doktor, radyolog ve uzmanlar tarafından uygulanmakta, bireylerin hayat kalitesinin artırılması için hasta ve yakınlarına sosyal ve psikolojik destek hizmetleri ile tamamlayıcı tıp seçenekleri sunulmaktadır. NeoLife bütün enerji ve kaynaklarını bu konuya aktararak Türkiye’de kanser konusunda en kapsamlı ve en derinlikli çalışmaları yürütmektedir.

NeoLife Tıp Merkezi, Türkiye Kanserle Harp Vakfı’nın her kesimden vatandaşa en iyi kanser tedavisini sunma misyonunun izinde ilerlerken, bu misyona en iyi şekilde hizmet vermek üzere uzun süreli olarak yapılandırılmıştır.

NeoLife’da en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemlerini özenle harmanlayarak kişiye hususi programlar yürütülmektedir. Bunun için fazla disiplinli ur konseyleri oluşturulmaktadır. Bu konseylerde konularında ihtisaslaşmış doktorlarımız ve medikal ekibimiz yer almaktadır. Her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerin ötesinde, ur konseyimizin görüşleri doğrultusunda kişiye hususi tedavi planları oluşturulmaktadır.

Merkezimiz, bireylerin fiziksel sağlıklarının korunma ve iyileştirilmesinin yanı sıra, hayat kalitelerinin artırılması için destek vermekte; hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek hizmetleri sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Neolife Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Neolife Tıp Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir