Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı: Özel Oksimer Avcılar Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar
Telefon:0 (212) 428-5757
Web Sitesi:www.oksimer.com.tr40.99649528.706441
Kurum Hakkında

Oksimer in Avcılar şubesi 05-01-2007 tarihinde başta Avcılar halkı olmak üzere bütün Marmara bölgesinin hizmetine girmiştir. Trakya bölgesinde hizmet veren Oksimer Avcılarda, konusunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile bilhassa şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Oksimer, hiperbarik tıp alanında Türkiye de öncü bir müessese olarak tıbbi hizmet kalitesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, güler yüzlü personeli, teknik alt yapısı ile misal bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmayı hedeflemektedir.

* Birçok hastalıkta son deva olarak başvurulan bir tedavi olan HBO yu uygulayan bir merkez olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Tıbbi olarak hastaya dünya standartlarında bir hizmet sunmak ve konusunda uzman (Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı & Hava ve Feza Hekimliği Uzmanı) hekimlerle çalışmak başlıca hedefimizdir.

* Hastaya yaklaşımdaki ivediliğin öneminin bilincinde olarak; gerek hastanın kendi hekimi gerekse öbür konsültan hekimlerle beraber çalışarak uygulanan kombine tedavilerle hastaya en iyi hizmetin sunulmasını amaçlamaktayız.

* Teknik altyapının ve kullandığımız basınç odalarının kalitesi ve periyodik bakımları kadar teknik ve sıhhat personelimizin devamlı eğitimi de amaçlarımızdan biridir.

Türkiye de ve dünyada hiperbarik tıbbın gelişimini devamlı olarak izleyip, bilimsel araştırmalarla aktif olarak katkıda bulunmayı, hizmet sunumunda farklılık yaratacak yeniliklere öncü ve misal olmayı hedefliyoruz. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla topluma daha iyi sıhhat ve tedavi hizmeti sloganı ile ülkemize hizmet edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir