Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları

Kurum Adı: Özel Ümit Tıbbi Tahlil Laboratuvarları
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5
Telefon:0 (212) 593-5323
Web Sitesi:www.umutlab.com40.97948528.723506
Kurum Hakkında

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları kaliteli, titiz ve özenli çalışmaları neticesinde İstanbul ili sınırları içerisinde fazla kısa bir vakit diliminde adından laf ettiren bir marka olmuş, Trakya ve Anadolu’nun birçok yerinde güvenlerini kazandığımız nice laboratuvar ve tabip ile çalışmaya başlamış ve bu hizmetini her geçen gün arttırmaya devam etmiştir.

Umut Laboratuvarları olarak hizmet verdiğimiz hastaneler, tanı merkezleri, poliklinikler, klinikler, hususi tabip muayenehaneleri artık biliyoruz ki kaliteden vazgeçemiyecekleri bir dönüm noktasına girmiş bulunmaktadırlar. İşte bu dönüm noktasında Ümit Laboratuvarları çalıştığı kurumlara kaliteli hizmet ve güvenilir netice verme hassasiyetini bütün çalışanları ile üzerinde hissetmektedir.

Laboratuvarımızda bilhassa hormon teşhis sistemlerinde dünyanın bir numaralı markası olan DPC’nin IMMULITE ONE VE IMMULITE 2000 otomatik cihazı kullanılmaktadır. Bilhassa prenatal tanıda Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada yer saha İKİLİ test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A’nın otomatik cihazda çalışılması bizimiçin gurur kaynağı olmuştur. Kaliteli ve güvenilir netice için otomasyonu bütün çalışılan aşamalarda hizmete sunmak temel hedefimizdir.

MERKEZ: Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5 Avcılar

ŞUBE 2: Halasgar Gazi Cad. Çiçek Apt. No: 81/2 Pangaltı Şişli – Tel: (0212) 240 53 06

Özel Ümit Tıbbi Tahlil Laboratuvarları iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ümit Tıbbi Tahlil Laboratuvarları, İstanbul ili Avcılar ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, tabip listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir