Özel Uzman Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Uzman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Garp Ataşehir
Telefon:0 (216) 315-9444
Web Sitesi:www.uzmandiyaliz.com.trHata Bildir40.98949429.101993
Kurum Hakkında

Uzman Diyaliz Merkezimiz dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sıhhat ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili çalışmaktadır.

Diyaliz Merkezimiz Sabah 07:00 Akşam 21:00 Saatleri arasında hizmet Vermektedir. Merkezimizde yekün HD 26 Tane Fresenius 4008 S ve 2 tane Fresenius 4008 S DSP/OLL LD hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde Aqua RD 30 Doublepass sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu diyaliz tedavisinin alt yapısıdır ve en iyi sistemdir. SGK, SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve Hususi Vatan İçi ve Vatan Dışı Sigortalar ile anlaşmamız Vardır.

4 tane klimalı hasta atama servisi ile hastalarımıza rahatlık ve konforu sağlıyoruz. Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar.

Uluslar arası standartlardaki tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle hasta merkezli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Hastalarımızın hayat kalitesini artırmak, hayat kalitelerini sağlıklı bireyler seviyesinde tutmak amacımızdır. Bu hizmet anlayışı ile bölgede ve ülkede referans bir sıhhat kuruluşu olmak hedefimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Uzman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Uzman Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir