Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı: Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A
Telefon:0 (212) 570-7285
Web Sitesi:www.spektromar.com.tr40.97804928.869371
Kurum Hakkında

Spektromar 1996 yılında radyolojik ileri tetkikler yapan bir merkez olarak bugünkü yerinde açılmıştır. Hususi radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Halen radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice 64 BT cihazı ile Koroner Anjio iç en çağdaş tetkikleri yapabilmektedir. 1.5 Tesla Philips MR ile bütün manyetik rezonans görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri artık dijitalize ve kompüterize edilmiş durumdadır. USG ve Doppler konusunda son radde tecrübeli uzmanlar çalışmakta olup en gelişmiş ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır.

Bünyemizde bulunan Tertip Laboratuvarı Türkiye’nin en aka laboratuvarlarından olup uluslararası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Bütün biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Tertip Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir