Özel Yeşilyurt Polikliniği

Kurum Adı: Özel Yeşilyurt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Yeşilyurt Fener Caddesi No:1 Kat:2/1
Telefon:0 (212) 573-3187
Web Sitesi:www.yesilyurtpoliklinigi.com40.9629928.834983
Kurum Hakkında

Polikliniğimiz 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulmuştur.

Misyonumuz 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sıhhat hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şekilde toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamaktır.

24 yıldır sizlere güvenilir sıhhat hizmeti sunmak ve bunu devamlı olarak geliştirmek amacıyla, evvel insan sloganıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimize, yenilenen yüzümüzle devam etmekteyiz.

Polikliniğimizde çağdaş tıbbın bütün imkanlarını uygulayan uzman tabip kadrosu, röntgen, laboratuar ve tedavi edici hizmetlerin yanı dizi her türlü koruyucu sıhhat faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Bize gelemediğinizde, 7/24 saat aleni polikliniğimiz uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz, röntgen, mobil E.K.G ve bütün laboratuar hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Özel Yeşilyurt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yeşilyurt Polikliniği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir