Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No:197 Bayrampaşa
Telefon:0 (212) 616-9812
Web Sitesi:Kaydedilmemiş41.04780528.913643
Kurum Hakkında

Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı. Fatih, Bayrampaşa, Sultangazi başta olmak üzere bölgeye yakın öbür ilçelere de hizmet verecek olan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Fatih Bölgesi Halk Hastaneleri Birliği Umumi Sekreterliği bünyesinde hizmete açıldı.

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:197 Bayrampaşa adresinde hizmete açılan Merkez, 4656 m2‘lik alana sahip ve 25 diş üniti bulunuyor. İki tane dijital röntgen cihazı ve diş protez laboratuvarı da merkezde hastaların hizmetine sunuldu. Ağız Diş Sağlığı Merkezinde 25’i diş hekimi olmak üzere yekün 60 sıhhat personeli vazife yapıyor.

Merkezde halen günlük ortalama 300 hastaya hizmet verilirken bu sayının ilerleyen aylarda ek mesai uygulaması ile 450 hastaya ulaştırılması hedefleniyor. Merkeze Sıhhat Bakanlığı merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) ya da 182 nolu telefon hattından randevu alınmak suretiyle başvuru ediliyor. Merkezde hastaların teşhis ve tedavi planlaması aşamasından başlayarak bütün tanı ve tedavi hizmetleri aynı tabip tarafından yerine getirildiği “Entegre Tedavi” sistemi uygulanıyor.

Özellikli durumları nedeni ile diş tedavileri ağız diş sağlığı merkezlerinde ve uyanık olarak yapılamayan hastalarımız için Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nin işbirliği ile anestezi altında diş tedavi uygulaması nisan ayı içinde başlatılacak. Diş hekimlerince tedavilerine karar verilen engelli hastalar, Bayrampaşa Devlet Hastanesi ameliyathanelerinde uyutularak tedavileri yapılacak. Ayrıca Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi tarafından bölgede evde sıhhat hizmeti verilen hastalara mobil diş üniti ile evde ağız diş sağlığı hizmeti de götürülecek.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir