NPSUAM Etiler Polikliniği

Kurum Adı: NPSUAM Etiler Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19
Telefon:0 (212) 270-1292
Web Sitesi:www.npistanbul.com41.07628829.020237
Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik vermekle beraber tedaviye ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul’un her geçen gün artan nüfusu ve bitmeyen trafik yoğunluğu danışanlarımızın Avrupa yakasında bir merkez açmamız yönündeki taleplerini artırıyordu. İşte bu yoğunlaşan istekler dikkate alınarak yapılan araştırmalar sonucunda Etiler’de bir merkezi hizmete kazandırmayı acil hale getirdi.

Bağdat Caddesi üzerinde yetişkinlere hizmet vermeye devam eden Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi derhal arkasında Gizli Köşk’te hizmet veren Çocuk ve Genç Birimimiz Etiler’de hizmet veren öbür yetişkin polikliniğimiz ile zor birliği yaparak 10 Ağustos 2009 tarihinde Etiler Nispetiye Caddesi No 19’da NPİSTANBUL Etiler Polikliniği olarak daha geniş ve bağımsız bir binada hizmete girdi.

Halen NPSUAM Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve Genç ile Yetişkin biriminin yanı sıra, Uyku Bozuklukları, Nöroloji ve Dahil Hastalıkları alanında da hizmet vermektedir. Okullara hususi eğitim ve danışmanlık hizmeti de veren Etiler Polikliniği ilk kez Çocuk ve Gençler için ‘Duygusal Zeka Eğitimleri’ni başlattı. Bunun yanı dizi Ana Okulu, Ana Sınıfı ve Liseler için Mektep Olgunluğu programında yaşa göre testler yapılmaktadır.

NPSUAM Etiler Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. NPSUAM Etiler Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir