Özel İstanbul Ortopedi Merkezi

Kurum Adı: Özel İstanbul Ortopedi Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Çilekli Cd, No:32 Levent
Telefon:0 (212) 324-0324
Web Sitesi:www.isom.com.tr41.08743429.018374
Kurum Hakkında

2000 yılında İstanbul’un ilk hususi “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi”ni kurduk. 10 yılda, 20 binden çok insana sıhhat hizmeti verdik. Yıllar içinde ortopedi branşına, fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşları da ekledik. Böylece bir tam hizmet Ortopedi Tıp Merkezi olduk.

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sıhhat hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

Modern donanımlı ameliyathane, anestezi ve re-animasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, laboratuvar, röntgen gibi bütün birimler aynı çatı altında ve koordineli bir şekilde çalışıyor en iyi sıhhat hizmetini tam zamanında sunuyor.

İSOM, tam donanımlı ambulansı ve uzman kadrosu ile “7 gün / 24 saat” Ortopedi ve Acil Travmatoloji hizmeti sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Ortopedi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir