Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

Kurum Adı: Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent
Telefon:4448590
Web Sitesi:www.madalyonklinik.com41.07701729.015931
Kurum Hakkında

2013 yılında İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 benlik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezde, psikiyatrik, nörolojik ve psikolojik değerlendirmenin yanı dizi zekâ testleri, klinik değerlendirme ölçekleri, psikiyatrik tanı koydurucu ölçekler, benlik testleri ve nöro-psikolojik testler gibi psikolojik değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Testler, sertifika sahibi psikologlar tarafından uygulanmakta ve değerlendirilmektedir. Merkezin geniş kadrosu; belirlenen tedavi programının, kişinin ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Psikiyatri

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir