Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

Kurum Adı: Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Yenidoğan Sokak No:7
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.com41.05196029.007970
Kurum Hakkında

Dr. Köksal Holoğlu başkanlığında Türkiye’nin dört aka şehrindeki hastane ve merkezleriyle zincir haline gelen Romatem, Türkiye genelinde 480 ‘ i aşkın çalışanı ile geçen sene 32.000 hastaya hizmet verdi. Romatem Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında tek ve zincir marka olma yolunda büyüyerek devam ediyor. 3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli asya ve avrupanın ortak gözde lokasyonu Beşiktaş Merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir fazla hastaya uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

2005 yılından itibaren bir fazla hastanın ümit kaynağı olmakla beraber onların hayatlarını kolaylaştırma adına bir fazla teknolojiyi bir araya getiren Romatem bu bağlamda da ayrım yaratıyor. Hastaları yormadan bütün hizmetleri son teknoloji ile aynı lokasyonda sunuyor. Hem uzman kadrosu, hem de en yeni teknoloji ile iddiasını sürdüren Romatem, yurtdışında da oldukça tercih ediliyor.

Uzman kadrosu ile; El rehabilitasyonu, Manuel terapi, nörolojik rehabilitasyon, lenf ödem tedavisi, ortopedik rehabilitasyon, schroth Skolyoz ve Pediatrik rehabilitasyon hizmetleri hastalara Fizyoterapistler tarafından birebir çalışma ile uygulanıyor.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir