Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No :1 Etiler
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr41.08237229.037369
Kurum Hakkında

Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, etraf düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sıhhat hizmeti ile tanıştırıyor.

Etiler Dünyagöz 11 katlı akıllı binası ile 14000m2 kapalı alanda hizmet veriyor. Binada 27 muayene odası, boğaz ve tabiat manzaralı 50 hasta odası ve son teknoloji ile donatılmış 10 ameliyathane hastaların hizmetine sunuluyor. Etiler hastanemizde ameliyathaneler için 1800m2’lik saha ayrılmıştır. Lazer ameliyatları için düzenlenmiş 3 hususi ameliyathane bulunmaktadır. Günde 550 muayene ve 150 ameliyat kapasitesine sahip hastane içerisinde yapılan bütün tetkik ve muayenelerde dünyadaki en son sistem cihazlar kullanılıyor.

Göz alanında bütün branşlar için ayrı departmanların bulunduğu hastanede çocuk hastalar unutulmadı. Çocuklarınızın bütün ihtiyaçları düşünülerek dekore edilen Etiler- Dünyagöz’de çocukların tedavi olurken iyi zaman geçirmesini sağlayacak oyun odalarının bulunduğu bir hususi kat bulunuyor. Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet sizi o kadar etkileyecek ki hastanede olduğunuzu unutup size sunulan 7 yıldızlı otel konforunun tadını çıkaracaksınız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir