Özel Klinilk Polikliniği

Kurum Adı: Özel Klinilk Polikliniği
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Adnan Saygun Caddesi No:21/G Ulus
Telefon:0 (212) 263-6500
Web Sitesi:www.klinilk.com41.07248429.028783
Kurum Hakkında

KLİNİLK sadece çocuklar için kurulmuş çocuğa hususi bir sıhhat kuruluşudur. Uluslararası eğitime ve deneyime sahip hekim ekibimiz kanıta dayalı, güncel bilgilerle sıhhat hizmeti sunmaktadırlar. Çocuk hastalıklarının tanı ve teşhisinde gerekli, her konuda KLİNİLK doktorları yanınızda!

Çocuğunuzun doğumundan itibaren her türlü sağlam kontrollerinde ve hastalıklarında yanınızdayız. Aşı takipleri Klinilk’te eksiksiz yapılmaktadır. Güncel internasyonal aşı takip planlarını uygulamaktayız.

Acil durumlarda hızla bir çocuk doktorumuzun hasta çocuğunuzu görmesini sağlayabiliriz. Çalışma saatleri dışında da bir doktorumuz acil sorularınızı yanıtlayabilir. Küçük yara pansumanı, küçük kesilerin tamiri, serum takılması gibi girişimlerde destek olabiliriz.

Her türlü laboratuar test KLİNİLK’te yapılmaktadır. Bebek ve çocuktan kan alma konusunda usta bir çocuk hemşiresi her vakit Klinilk’te bulunmaktadır. Laboratuarımız aynı gün içinde sonuçları bizlere ulaştırmaktadır (bazı hususi testler dışında). Gerektiğinde evde bile kan alınarak tetkik yapılmaktadır.

Çocuk psikiyatristi ve pedagog desteği, Çocuğunuzun disiplini veya ruhsal problemlerinde 20 senelik pedagoji deneyimi olan psikoloğumuza ve çocuk psikiyatri uzmanımıza danışabilirsiniz.

Özel Klinilk Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Klinilk Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir